کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین

همان طور که می دانید یکی از راه های مطرح کسب و کار آنلاین برای سرمایه گذاری با سود قابل توجه سرمایه گذاری در بازار بورس می باشد. بازار بورس جایی است که امروزه اکثر شرکت های فعال در عرصه های مختلف و هم چنین اکثر افراد اقدام به فعالیت در آن می کنند. بازار بورس ایران نیز جزو بورس های فعال محسوب شده که در صورت علاقه می توانید از این لحظه به بعد فعالیت خود را در آن آغاز کنید.

امروزه کسب درآمد از اینترنت  موتورهای جستجو نقش اساسی در زندگی روزمره افراد ایفا می­کنند. طبق آمار منتشر شده ۷۸% از افرادی که تمایل به خرید کالا دارند، قبل از این کار از طریق گوگل در مورد آن جستجو می­کنند و بیش از ۸۰% ترافیک ایجاد شده در اینترنت از طریق موتورهای جستجو ایجاد می­شود. بنابراین قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل نه تنها بازدید سایت ما را افزایش می­دهد و باعث می­شود که افراد زیادی با کسب و کار اینترنتی ما آشنا شوند بلکه افرادی را به سمت سایت ما هدایت می­کند که به دنبال خرید کالا یا خدمات ما هستند.

دقیقا به همین دلیل است که بازاریابان اینترنتی آموزش کسب درآمد از اینترنت و مدیران کسب و کارها اهمیت بسیار بالایی جهت قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل قائل هستند و بابت این موضوع هزینه های قابل توجهی می­کنند. نکته جالب در مورد گوگل این است که سرمایه گذاری در جهت قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل بالاترین ROI یا نرخ بازگشت سرمایه گذاری را نسبت به سایر روش های بازاریابی اینترنتی دارد.